Detaylar

Kategori Tarihi Roman
Yayıncı Yeditepe Yayınevi
Liste Fiyatı 100.00
Format Kitap
Barkod 9786057800183
Yayın Tarihi 2019-09-27
Yayın Dili Türkçe
Orjinal Adı Dede Korkut İle Değerler Eğitimi (5 Kitap Set); 4-5-6 Sınıflar
Baskı Sayısı 10.Baskı
Sayfa Sayısı 480
Kapak Karton
Kağıt 2.Hamur
Boyut 135 X 200

Dede Korkut İle Değerler Eğitimi (5 Kitap Set); 4-5-6 Sınıflar

"Türk milletini anlatan en güzel roman olma özelliğini hâlâ koruyan Dede Korkut Hikâyeleri'nin zaman ve zemin ötesi evrensel değerini günümüze, Türk çocuklarının seviyelerine taşıyan genç Türk anlatı ustası Ufuk Tufan'ın bu yeni çalışması, Türk çocuklarının atalarının ruhuyla buluşmasına ve millet olma bilinçlerinin diri tutulmasına hizmet edecektir. Tavsiye ederim."
Prof. Dr. Nurullah Çetin

"Kitâb-ı Dedem Korkut destanları, Türk dünyasının ortak abidesi, tarihimizin aynası, Oğuzların canlı tarihi ve Türk ahlak kitabıdır. Genç ve yetenekli yazar Ufuk Tufan, kalemiyle Dedem Korkut destanlarının gelecek nesillere taşınmasına büyük katkıda bulunuyor. Okumak, duymak, inlemek iktidarında olan tüm küçük fidanlara tavsiye ediyoruz."
Doç. Dr. Sönmez Abbaslı


Merhaba!
Macerayı sever misin? Hiç sıkılmadan kitap okumak ister misin? Bu iki soruya cevabın ‘evet' ise serinin birbirinden harika beş kitabıyla nefes kesen maceralara başlayabiliriz! Bamsı Beyrek ile Devler Ülkesi'ne yolculuğa çıkacak, Sihirli bir güç yüzüğü olan Tepegöz ile amansız bir savaşa girişecek, Banu Çiçek ile Periler Diyarı'nda maceradan maceraya atılacak, Kazan Bey'in Kayıp Hazinesi'nin peşine düşecek ve Boğaç Han'ın Meçhul Misafiri'nin sırrını çözeceksin. Maceraya hazırsan hemen sayfaları aralamalısın! Meb müfredatının "Temel Beceri ve Yeterlilikler" kapsamında yer alan, "Öz Farkındalık" ve "Temel Hayat Becerileri", "Karar Verme ve Eleştirel Düşünme", "Sorunlarla Başa Çıkma, Kendini İdare ve Kontrol Etme" ve "Yenilikçilik"
maddelerine; "Öğretim Programlarında Temel Konular" maddesindeki "Değerler Eğitimi" prensiplerine uygundur.

Emeği Geçenler

Yazar   : Ufuk Tufan

Satış Noktaları