Format Kitap
Barkod 9786057800183
Yayın Tarihi 2019-09-27
Yayın Dili Türkçe
Baskı Sayısı 10.Baskı
Sayfa Sayısı 480
Kapak Karton
Kağıt 2.Hamur
Boyut 135 X 200

Emeği Geçenler :
Yazar   : Ufuk Tufan

Türk milletini anlatan en güzel roman olma özelliğini hâlâ koruyan Dede Korkut Hikâyeleri'nin zaman ve zemin ötesi evrensel değerini günümüze, Türk çocuklarının seviyelerine taşıyan genç Türk anlatı ustası Ufuk Tufan'ın bu yeni çalışması, Türk çocuklarının atalarının ruhuyla buluşmasına ve millet olma bilinçlerinin diri tutulmasına hizmet edecektir. Tavsiye ederim.
Prof. Dr. Nurullah Çetin

Kitâb-ı Dedem Korkut destanları, Türk dünyasının ortak abidesi, tarihimizin aynası, Oğuzların canlı tarihi ve Türk ahlak kitabıdır. Genç ve yetenekli yazar Ufuk Tufan, kalemiyle Dedem Korkut destanlarının gelecek nesillere taşınmasına büyük katkıda bulunuyor. Okumak, duymak, inlemek iktidarında olan tüm küçük fidanlara tavsiye ediyoruz.
Doç. Dr. Sönmez Abbaslı


Merhaba!
Macerayı sever misin? Hiç sıkılmadan kitap okumak ister misin? Bu iki soruya cevabın 'evet' ise serinin birbirinden harika beş kitabıyla nefes kesen maceralara başlayabiliriz! Bamsı Beyrek ile Devler Ülkesi'ne yolculuğa çıkacak, Sihirli bir güç yüzüğü olan Tepegöz ile amansız bir savaşa girişecek, Banu Çiçek ile Periler Diyarı'nda maceradan maceraya atılacak, Kazan Bey'in Kayıp Hazinesi'nin peşine düşecek ve Boğaç Han'ın Meçhul Misafiri'nin sırrını çözeceksin. Maceraya hazırsan hemen sayfaları aralamalısın! Meb müfredatının Temel Beceri ve Yeterlilikler kapsamında yer alan, Öz Farkındalık ve Temel Hayat Becerileri, Karar Verme ve Eleştirel Düşünme, Sorunlarla Başa Çıkma, Kendini İdare ve Kontrol Etme ve Yenilikçilik
maddelerine; Öğretim Programlarında Temel Konular maddesindeki Değerler Eğitimi prensiplerine uygundur.

devamını oku..
Kategori : Tarihi Roman
80.00
Liste Fiyatı : 80.00
Kazancınız : 0.00
Favorilere Ekle
Ürün Satışta. %0 indirim